پروژه طرح ریزی کارخانه تولید درب و پنجره دوجداره upvc


پروژه طرح ریزی کارخانه تولید درب و پنجره دوجداره upvc

 

طی ده اخیر با توجه زیاد بشر به مسئله صرفه جویی در مصرف انرژی این امر نیز به صنعت ساختمان  وارد شده به طوری که به دولتها با ارئه آیین نامه هایی سازندگان ساختمان را به استفاده از مصالح و تجهیزات عایق تر برای جلوگیری از هدر رفت زیاد انرژی  وادار کرده اند. از این رو استفاده از درب و پنجره های دوجداره نیز رواج زیادی پیدا کرده است.

 پروژه ای که پیشروی شماست، پروژه درس طرح ریزی واحدهای صنعتی می باشد، که حاصل به کار گیری و پیاده سازی مفاهیم مورد نظر و  اصول طراحی کارخانه است. هدف از این پروژه طراحی کارخانه مونتاژ درب و پنجره دوجداره باظرفیت تولید 150 عدد درب و پنجره در روز  است. لازم به ذکر است که اطلاعات مورد نیاز این پروژه با همکاری مجتمع تولیدی پنجره عایق پردیس به صورت کتبی و یا مشاهده میدانی حاصل شده است.

این محصول در قالب word در 22 صفحه و به همراه فایل های visio ، نمودار های مونتاژ و نمودار فرآیند عملیات آن تهیه شده و آماده دانلود می باشد.

پروژه طرح ریزی

معرفی شرکت

مجتمع تولیدی پنجره عایق پردیس وابسته به مجتمع صنعتی اسرار پویای شرق، با هدف کمک به بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی در زمینی به مساحت 9000 متر مربع و با زیر بنای 3000 متر در شهرک صنعتی سبزوار در سال 1387 به بهره برداری رسید.  این مجتمع از زمان تاسیس تا امروز، با اتکا به لطف پروردگار و با بهره گیری از دانش و فنآوری مدرن روز و اندیشه و دانش متخصصان و کوشش کارکنان کارآزموده و زحمتکش داخلی، در مسیر تعالی سازمانی، بهبود کیفیت و استفاده از فنآوری موج چهارم گام های رو به رشدی برداشته است

 ماشین آلات تولیدی مجتمع پنجره عایق پردیس تماما از شرکت های بزرگ و معتبر دنیا مانند الوماتیک آلمان و CMS بوده بطوری که هماکنون این شرکت با بهره گیری ازجدیدترین ماشین آلات تمام اتوماتیک روز، مانند دستگاه برش خودکار S.B.Z، دستگاه های جوش چهارسر (سه دستگاه ) و ... یکی از مجهزترین و مدرن ترین کارخانه های سطح کشور می باشد.

 

معرفی محصولات شرکت

این مجتمع تولیدی با توجه تجهیزات و ماشین آلات بروز و مدرنی که دارد توانایی تولید انواع مختلفی از انواع درب و پنجره upvc  را دارد. از جمله تولیدات این شرکت می توان به پنجره کشوی، فلوکسواگنی، معمولی و... و انواع درب upvc باتوجه به سفارش مشتری اشاره کرد.

فهرست مطالب این محصول به شرح زیر می باشد

 1. مقدمه
 2. معرفیشرکت
 3. معرفیمحصولاتشرکت
 4. معرفیمحصول
 5. شکلمحصولات
 6. لیست قطعات
 7. آنالیزخرید /ساخت
 8. لیست ماشین آلات
 9. نمودارمونتاژ
 10. نمودارفرایندعملیات opc
 11. تعیین قطعات ورودی به هر مرحله
 12. تعیین تعداد ماشین آلات
 13. تعیین نحوه استقرار ماشین آلات
 14. تعیین ایستگاه های کاری ومحاسبه نیروی انسانی مورد نیاز
 15. تعیین فضای مورد نیاز تولید
 16. تعیین فضای مورد نیاز بخش دریافت و ارسال
 17. تعیین فضای مورد نیاز انبار ماد اولیه
 18. تعیین فضای مورد نیاز انبار محصول نهایی
 19. تعیین فضای مورد نیاز انبار ضایعات
 20. تعیین نیروی انسانی مورد نیاز بخش های دریافت و ارسال و انبار ها
 21. تعیین فضای مورد نیاز بخش اداری
 22. تعیین فضای مورد نیاز خدمات رفاهی کارکنان
 23. تعیین فضای مورد نیازپارکینگ
 24. طراحی سیستم حمل و نقل
 25. تکنیک های طرح استقرار
 26. جدول رابطه فعالیت ها/فضاها
 27. جدول رابطه فعالیتها به همراه راهنما
 28. روش الگویی
 29. طرح استقرار به وسیله کامپیوتر

 wkhdu thdg


مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 620

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

فروشگاه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما